O nás

Pro naše zákazníky děláme maximum. Již od roku 2009.

Kdo jsme

Již 15 let se staráme o to, abychom vás či váš náklad převezli ve správný čas a na správné místo. Jsme Miky Transport & taxi, váš lokální přepravce osob a vnitrostátní autodopravce. 

Volejte 775 628 679 pro taxi Brandýs.
Volejte 722 712 377 pro Čelákovice, Nehvizdy, Mochov a Přerov.

Za dobu naší existence jsme se etablovali na trhu s autodopravou a v současné době obstaráváme širší portfolio zákazníků. Potřebujete transport nebo taxi v okolí Brandýsa nebo i dál? Obraťte se na nás, stačí jen zatelefonovat nebo poslat poptávku

Hledáte firmu na zemní práce? V našem vozovém parku najdete i mechanizaci jako traktor-bagr nebo smykový nakladač. Materiál dovezeme a odvezeme našimi nákladními auty.

Jsme i stěhováci

Co nabízíme 

Taxi službu spolehlivě a skoro nonstop
Stěhování v okolí Brandýsa, Čelákovic, Praha-východ
Vnitrostátní přeprava zboží a materiálu do 3,5t
Expresní rozvoz zboží do 1 700 kg
Dovoz nákupu, jídel, pití k vám ke dveřím
Odtah aut - odtahovou službu

Další služby

  • polepy - firemní reklamní nápisy na auta, výlohy a cedule
  • reklama od vizitek po billboardy
  • investiční a výživové poradenství
  • výroba nábytku a bran na míru
  • zednické práce
Historie Mikytransportu

Náš příběh

Jak vzniklo Mikytransport? Už je to nějaká doba, ale naše začátky jsou spjaty s italskou restaurací Felicita v Brandýse, ze které jsme Peugeotem 405D rozváželi jídlo. Jídlo a někdy i zákazníky.

Následovalo učení a absolvovaní testů pro odbornou způsobilost pro odvoz zákazníků z restaurace. Prvotní název byl Smluvní přeprava osob. Následně, po spuštění www stránek mikytranport.eu, se začalo s propagací i na Internetu. Tím se začal vyrovnávat počet zákazníků pro rozvoz jídel a rozvoz lidí.

V našem vozovém parku jsme jezdili převážně s auty německé výroby, naše Audi A4 posloužily výborně a najely přes 700tis km, a to s původní spojkou. V současné době jsme Audi nahradili VW Touran, do kterých se i starším lidem lépe nastupuje a vystupuje.

Za historii se u nás vystřídalo několik řidičů a kolegů. Velmi inspirující je i pan Juraj, který i ve svých 65 letech běhá maratony. Následoval kamarád Petr, se kterým spolupracujeme už asi 7 let. V roce 2019 se k nám přidal velký Miloslav. Mezi tím s námi spolupracovala řada lidí i v jiných oblastech působení.

Proč právě my

Slušné ceny a férový přístup. Podloženo více než 15letou zkušeností v přepravě osob a nákladu.

Ozvěte se nám ještě dnes

Cenová politika

Rádi bychom se vyjádřili k častým dotazům, a sice na cenu naší taxislužby. Jezdíme převážně za 36 Kč / km. Tato cena vychází z oblasti, ve které se nejčastěji pohybujeme, a sice Praha – východ. Taxi odbory vypočítaly a magistrát Prahy schválil cenu dle nákladu na přepravu 60 Kč nástupní cenu, 36 Kč na kilometr a čekání 7 Kč / min, tak jsme k tomu přistoupili. Jelikož i ceny nafty, servisu a veškerých služeb výrazně zdražily, museli jsme i my zvýšit ceny.

Někomu se to samozřejmě nezdá, protože porovnává naše ceny s cenou alternativních taxi služeb, které si lze objednat přes aplikaci v telefonu. Jak možné, že oni jezdí za cca 20 Kč na km? Mohou si to dovolit jen z toho důvodu, že mají zaplacenou cestu tam i zpět. Takže v podstatě jezdí za 40 Kč / km. A my, jelikož máme zaplacenou cestu jen tam, nebo zpět, musíme si alespoň počítat 36 Kč / km, aby nám zbylo na zaplacení všeho kolem auta a ještě zůstalo na živobytí. Jelikož je v Brandýse nad Labem výrazně méně lidí než v Praze, je samozřejmě i méně zakázek a méně výdělku.

Pro zachovaní nonstop provozu jsou potřeba další výdaje, jelikož když na někoho čekáme i 10 hodin a nemáme to zaplacené, musíme samozřejmě i na toto myslet při cenotvorbě. Aby to bylo provozuschopné pro lidi, kteří se nemají jak dostat z nemocnice, ujel jim autobus do práce nebo vlak měl zpoždění, aby naší zákazníci stihli letadlo a měli se jak bezpečně s námi dostat do svého cíle.

Kontakt

Telefon:

+420 775 628 679 (taxi Brandýs nad Labem)

+420 722 712 377 (taxi Čelákovice, Mochov, Přerov)

E-mail:

mikytransport@email.cz

Adresa

Miky Transport a Taxi - Miroslav Kindel

Jiřího Wolkera 503

250 01 Brandýs nad Labem

IČ: 75548909

mapa mesta Brandysa
Akceptujeme platby kartou

Akceptujeme platby kartou