O nás

Jezdíme i v této době. A rádi pomůžeme.

Kdo jsme

Již 15 let se staráme o to, abychom vás či váš náklad převezli ve správný čas a na správné místo. Jsme Miky Transport & taxi, váš lokální přepravce osob a vnitrostátní autodopravce. 

Za dobu naší existence jsme se etablovali na trhu s autodopravou a v současné době obstaráváme širší portfolio zákazníků. Potřebujete transport nebo taxi v okolí Brandýsa nebo i dál? Obraťte se na nás, stačí jen zatelefonovat nebo poslat poptávku

Hledáte firmu na zemní práce? V našem vozovém parku najdete i mechanizaci jako traktor-bagr nebo smykový nakladač. Materiál dovezeme a odvezeme našimi nákladními auty.

Jsme i stěhováci

Co nabízíme 

Taxi služba skoro nonstop
Stěhování v okolí Brandýsa nad Labem
Vnitrostátní přeprava zboží do 3,5t
Expresní rozvoz zboží do 1700kg
Dovoz nákupu, jídel, pití k vám ke dveřím
Odtah aut

Další služby

  • polepy - firemní reklamní nápisy na auta, výlohy a cedule
  • reklama od vizitek po billboardy
  • investiční a výživové poradenství
  • výroba nábytku a bran na míru
  • zednické práce
Historie Mikytransportu

Náš příběh

Jak vzniklo Mikytransport? Už je to nějaká doba, ale naše začátky jsou spjaty s italskou restaurací Felicita v Brandýse, ze které jsme Peugeotem 405D rozváželi jídlo. Jídlo a někdy i zákazníky.

Následovalo učení a absolvovaní testů pro odbornou způsobilost pro odvoz zákazníků z restaurace. Prvotní název byl Smluvní přeprava osob. Následně, po spuštění www stránek mikytranport.eu, se začalo s propagací i na Internetu. Tím se začal vyrovnávat počet zákazníků pro rozvoz jídel a rozvoz lidí.

V našem vozovém parku jsme jezdili převážně s auty německé výroby, naše Audi A4 posloužily výborně a najely přes 700tis km, a to s původní spojkou. V současné době jsme Audi nahradili VW Touran, do kterých se i starším lidem lépe nastupuje a vystupuje.

Za historii se u nás vystřídalo několik řidičů a kolegů. Velmi inspirující je i pan Juraj, který i ve svých 65 letech běhá maratony. Následoval kamarád Petr, se kterým spolupracujeme už asi 7 let. V roce 2019 se k nám přidal velký Miloslav. Mezi tím s námi spolupracovala řada lidí i v jiných oblastech působení.

Proč právě my

Slušné ceny a férový přístup. Podloženo více než 15letou zkušeností v přepravě osob a nákladu.

Ozvěte se nám ještě dnes
Akceptujeme platby kartou

Akceptujeme platby kartou

Kontakt

+420 775 628 679

mikytransport@email.cz

Adresa

Miky Transport a Taxi - Miroslav Kindel

Jiřího Wolkera 503

250 01 Brandýs nad Labem

IČ: 75548909

mapa mesta Brandysa